تبلیغات
همه چیز در باره سگ(و دیگر حیوانات....) - حیوانتان را طبیعی کنید!

حیوانتان را طبیعی کنید!

شنبه 31 اردیبهشت 1390 12:54 ب.ظ

نویسنده : متیو
ارسال شده در: روش های نگه داری سگ ،

Resigzed ImageClick this bar to view the full image.

در اکثر موارد چیزی که حیوانات را خوشحال می کند ، قرار گرفتن در شرایط طبیعی است . شانس بازی کردن و فعالیت جسمی و لذت بردن از روابط اجتماعی با خانواده و دوستان هم نوع خودش ، برای سلامتی ذهنس و جسمی او بسیار ضروری است . نظافت کردن و یا نظافت شدن ، جویدن و خوردن غذاهای با کیفیت ، اشامیدن ، خوابیدن و استراحت کردن ، هوشیاری ذهنی و فعال بودن نیز بخش ضروری از زنده ماندن و براوردن قوه طبیعی است . او همچنین نیاز به یک محدوده روزانه از مشکلات کوچکی که با انها باید کنار بیاید نیاز دارد و شانس برخورد با یک جریان ثابت و اشیا برای تحریک حواس خود و تشویق او برای تبدیل شدن به یک سگ طبیعی را دارد پس می اموزد که در طول زندگیش چگونه از خوب ها لذت ببرد و از چیزهای بد دوری کند .

سگ ها و گربه ها هر 2 از درندگان تکامل یافته اند پس نیاز به انجام رفتارهای مرتبط با تشخیص و گرفتن شکار که اجدادشان برای بقا انجام می دادند را نشان دهند . شنیدن ، دوندگی ، بازیابی ، حفاری و غیره ، بسته به نوع سگ ها برای بیشتر انها مهم است . سگ گله اسکاتلندی دوست دارد گاز بگیرد اما اگر او برای استفاده از انرژیش به اطراف ندود و توپ ها را دنبال نکند که این کارها برای نگهداری رفتار طبیعیش است ، مشخص است که بعد از مدتی نا امید و خسته می شود . با این حال اگر شما از یک داشهوند بخواهید که در اطاف بگردد ، او به زودی خسته می شود ، چون او می خواهد برای یک تشویقی خوشمزه که شما در باغچه دفن کردید ، زمین را حفر کند ! راه رفتن ، دویدن و خیز برداشتن رفتارهای مهم طبیعی برای گربه ها هستند و او با خوشحالی به اسباب بازیی که شما در مقابلش اویزان کرده اید حمله می کند یا انرا به شمت زمین می کشد .


رفتارگرایی در Coape( مرکز کار بردن اثولوژی حیوانات ) دریافته است که چگونگی خوشحال کردن یک گربه یا سگبستگی تعداد موارد انجام شده از این رفتارهای طبیعی در روز دارد . حیوان لوس یا مشکل دار معمولا از نظر فیزیکی از او خوب مراقبت شده است ، خوب تغذیه شده است و محبوب بوده است اما هرگز به شکلی که نوع یا گونه اش بوده است رفتار نکرده و به چالش کشیده نشده است . زندگی را برایش اسان کردن و شانس طبیعی رفتار کردن را از او گرفتن باعث بی حالی تحریک پذیری ، اضافه وزن و افسردگی می شود اما تمام سعیتان را برای بر اوردن تمام نیاز های طبیعی او بکنید و بهترین پت را داشته باشید ....پتی که تا جایی که ممکن است متعادل شده است !


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -